Produkty

Avigilon Control Center HD servery

Prednastavené a nakonfigurované.

Sieťové videorekordéry Avigilon (NVR) majú predinštalovaný softvér a sú nakonfigurované pre maximálny výkon a spoľahlivosť. Nepotrebujete stráviť čas inštalovaním operačného systému a softvéru. Okamžite máte k dispozícii výkonný server pripravený na použitie ihneď po vybalení z krabice.

Tri „S“ to je:

Spoľahlivosť, stabilita a softvérová aktualizácia. Sieťové videorekordéry Avigilon používajú RAID úložiská, takže ani pri poruche niektorého disku nepríde k poškodeniu systému a strate zaznamenaných dát. Redundantné možnosti napájania slúžia maximálnej miere bezpečnosti pri poruche napájacích obvodov. Aktualizáciami softvéru budete mať vždy zabezpečenú najnovšiu verziu záznamového softvéru a firmvéru pre vaše zariadenia.

Možnosť voľby úložiska podľa potreby.

Avigilon sieťové videorekordéry používajú disky s kapacitou pre akékoľvek potreby. Od 1 TB pre pracovné stanice, až do 21 TB pre rack-mount servery - NVR. Táto široká škála úložného priestoru
umožní zálohovať vaše dáta na čas, ktorý presne požadujete.

Začať v malom?

Avigilon pracovné stanice sú vhodným riešením pre menšie systémy. Sú ideálne pre tých, ktorí potrebujú sledovať živý obraz a nahrané zábery priamo na NVR.

Čo tak niečo väčšie?

Avigilon servery sú ideálne pre rozsiahlejšie aplikácie. NVR servery sú dodávané v štandardnom rackmount prevedení určenom k inštalácii do serverových skríň. Z hľadiska úložného priestoru sú konfigurovateľné, aby vyhovovali stále vašim rastúcim potrebám.